Łączna liczba wyświetleń

czwartek, 28 czerwca 2012
W dniu  25.06.2012 w ŁDK odbyły się warsztaty kreatywne zorganizowane przez hurtownię Parrot Line i importera marki Amos w Polsce. Na warsztaty zostały zaproszone  przedszkola i szkoły w Łodzi . Tematem warsztatów była kreatywność w dekoracji i zabawie.


Uczestniczki warsztatów miały możliwość zapoznania się z produktami marki Amos. Sprawdzały
ich doskonałą jakość  oraz szerokie możliwości  zastosowania w pracy z dziećmi jak i dekoracji.
Do sztandarowych produktów Amosa należy klej w sztyfcie który jest szeroko propagowany
w przedszkolach w ramach akcji : 

" Ekologia w szkole i przedszkolu to się opłaca "Produkty na których pracowały uczestniczki warsztatówSuper miękka masa plastyczna o oryginalnej piankowej konsystencji. Nie brudzi rąk i powierzchni. Nie wymaga gotowania ani wypalania. Bezglutenowa.
Farby żelowe 3D
Farby witrażowe


Kredki do twarzy
Klej brokatowy

Kredki , pastele, kredki świecowe wykręcane
Farby Puffy do dekoracji tkaninNajciekawsza praca wśród uczestniczek została nagrodzona  przez organizatora


Reakcje:

0 komentarze:

Publikowanie komentarza