Łączna liczba wyświetleń

poniedziałek, 19 listopada 2012

Prezent dla dziewczynki, prezent dla chłopca

Czas przedświątecznej gorączki jeszcze się nie zaczął, ale już dziś warto zastanowić się jaki prezent wybrać dla dziewczynki i dla chłopca pod choinkę. Prezent ma za zadanie ucieszyć naszych najmłodszych. Wyszukanie prezentu zgodnego z wiekiem i zainteresowaniem dziecka nie jest łatwą sztuką. Najgorszą formą jest podarowanie w kopercie pieniędzy co jest sprzeczne z ideą obdarowywania. Prezent na się podobać i do tego być piętnie opakowany w świąteczny papier i wstążkę. Forma i wygląd prezentu też ma znaczenie. Święta to magiczny czas pachnącej choinki białego obrus a pod nim sianka, śniegu za oknem. Podpowiadamy kilka propozycji prezentów top 10 na rok 2012:

Torebka kreatywna dla elegantki - zestaw torebka do malowania z mazakami do tkanin i komplet samoprzylepnych cyrkonii. Mazaki idealnie nadają się do malowania po koszulkach bawełnianych. Zestawy dostępne w serii Pony, Smerfetka, Barbie, Peace. kształty torebka z rączkami i piórnik tuba.
Wersja torby do malowania model na ramię
Zestawy do kupienia w sklepie internetowym www.artpromenada.pl Zestaw 40 elementów z licencjonowanej serii Monster High.
Koraliki mozaika
Jutro ciąg dalszy propozycji na Swięta

Reakcje:

0 komentarze:

Publikowanie komentarza