Łączna liczba wyświetleń

czwartek, 27 grudnia 2012

Tornistry, plecaki, piórniki z "Samoloty 3D" Disney -zapowiedź nowej serii dla najmłodszych

W sezonie wakacyjnym 2013 odbędzie się w Polsce premiera nowego filmu ze studia Disney-Pixar "Planes" polski tytuł  filmu "Samoloty 3D". Film jest kontynuacja serii filmów Cars-Auta, tym razem bohaterami filmu animowanego będą samoloty. W naszym sklepie internetowym www.artpromenada.pl będzie do nabycia seria wyrobów tekstylnych  dla najmłodszych . Tornistry Samoloty 3D, plecak Samoloty 3D, piórniki Samoloty 3D. Wyjątkowo ładna kolorystycznie . Zapraszamy do naszego sklepu

samoloty_3d_plecak_samoloty_piornik_samoloty_tornister_samoloty_disney_sklep_
Zapowiedź serii plecaków, tornistrów, piórników z bohaterami filmu "Samoloty  3D"

Zapowiedz bajki Disneya "Planes" - "Samoloty 3D

Reakcje:

0 komentarze:

Publikowanie komentarza