Łączna liczba wyświetleń

czwartek, 24 stycznia 2013

AMOS Kredki AMOS COLORIX SILKY 12 szt 3 w 1

amos kredki dla najmłodszych 3w1

  W ubiegłym roku już przedstawialiśmy produkty marki AMOS. Doskonała oferta sprawdzonych pod względem jakości, składu chemicznego, artykułów plastycznych i kreatywnych dla dzieci.
   Dzisiaj dokładniej omówię kredki AMOS COLORIX 12 szt. Komplet 12 szt grubych kredek, niebrudzących i bezzapachowych oraz łatwo zmywalnych. dostępnych również w 16 kol. Zamknięte w plastikowej przeźroczystej kasecie. Kredki w plastikowej wykręcanej oprawie o intensywnych kolorach miękkich ale nie łamiących się wkładach. Długość i kształt kredki idealnie dopasowane do najmniejszych dłoni przy tym bezpieczne.
  Kredki Amos posiadają trzy zastosowania, kredki, pastele idealne do rozcierania paluszkami, mięciutkie przejścia kolorów, akwarele wystarczy spryskać prace wodą  lub rozetrzeć kolory pędzelkiem z wodą. Nawet proste plamy kolorów w połączeniu z wodą mogą dać znakomity, zaskakujący efekt. Kredki AMOS COLORIX SILKY 12 i 16 kol. do kupienia w naszym sklepie internetowym www.artpromenada.pl

Zapraszamy do odwiedzania naszego bloga. Wkrótce darmowe testy art. papierniczych i plastycznych.

Reakcje:

0 komentarze:

Publikowanie komentarza