Łączna liczba wyświetleń

czwartek, 17 stycznia 2013

Kolorowy filc w arkuszach i na rolce ...

kolorowy filc w dużych arkuszach
Kolorowy filc w arkuszach
Zimowe ferie to idealny czas na kreatywne robótki zajęcia. W ofercie naszego sklepu internetowego jest obecnie absolutna filcowa nowość, filcowa wstążka o szerokości 4 cm  w tęczowej kolorystyce szerokości szpulek z filcem 3 i 4 cm 6 m długości i 30 cm i 6 m długości. Filc w arkuszach pakowany po 5 szt w jednolitej kolorystyce. Filc w arkuszach formatu a4 w opakowaniu 10 kolorów. Zapraszamy do zakupów kreatywny w naszym sklepie internetowym Art Promenada

filcowa wstążka filc kolorowy w arkuszach filc w rolce
Kolorowy filc w rolce 30 cm długość 6 m
filcowa wstazka filc na metry
Filc w arkuszach filc na metry

Reakcje:

0 komentarze:

Publikowanie komentarza