Łączna liczba wyświetleń

piątek, 22 marca 2013

Monster High - tornister do szkoły seria na 2013 r.

High tornister, monster tornister, monster plecak sklep, monster do szkoły, monster sklep
Monster High tornister - plecak szkolny.
Monster High Tornister Szkolny seria 2013 r.

Tornister szkolny usztywniony Monster High seria kolorystyczna na sezon szkolny 2013r. Tornister posiada wewnętrzny lekkiej konstrukcji stelaż, usztywnione dno i wzmocnione plecy. Taki tornister modeluje prawidłową postawę dziecka. Komora główna tornistra wyposażona została w praktyczne przekładki i  przegródki. Kieszeń główna i kieszenie z przodu zapinane na zamek z zawieszką  logo MH plus dwie boczne kieszonki  - jedna z elastycznej siatki na bidon lub butelkę z napojem.
Szerokie, miękkie i regulowane szelki tornistra z regulacją i licznymi naszyciami elementów odblaskowych. Modny, lekki i przy tym praktyczny i tornister z najmodniejszym w tym sezonie motywem Monster High !

Wymiary plecaka:
38 X 27 X 16 cm


Reakcje:

0 komentarze:

Publikowanie komentarza