Łączna liczba wyświetleń

poniedziałek, 8 kwietnia 2013

Monster High plecak szkolny 15" - Nowa seria 2013 r

monster high plecak, monster high tornister, monster high plecaki, monster high tornistry sklep
Monster High plecak szkolny 15" nowa seria na rok 2013/1014
Monster High Tornister  szkolny format 15" idealny dla każdego dziecka . Lekki , wyprofilowane i wzmocnione plecy. Taki ergonomiczny wypracowany kształt zgodny z naturalna budowa ciała zapewniają prawidłową sylwetkę dziecka. Główna komora tornistra wyposażona w praktyczne przekładki zamykana na suwak z logo.Dodatkowo dwie mniejsze kieszenie. Po bokach elastyczne kieszonki z przeznaczeniem na napoje Szerokie miękkie szelki tornistra z regulacją długości oraz elementy odblaskowe. Bardzo praktyczny i wielofunkcyjny tornister wykonany z trwałych materiałów. Tornister Monster High seria 2013  to akcesoria szkolne w  ładnej kolorystyce z wizerunkiem głównych bohaterek serialu Monster High . Produkt dostępny na sklepie internetowym
 www.artpromenada.pl

Reakcje:

0 komentarze:

Publikowanie komentarza