Łączna liczba wyświetleń

poniedziałek, 8 kwietnia 2013

Monster High plecak 15" na kółkach

monster high plecak na kółkach, monster high na kółkach monster high tornister,
Monster High plecak 15" na kółkach
Monster High Tornister 15"  plecak szkolny na kółkach z wysuwaną rączką idealny dla każdego dziecka . Lekki , usztywnione dno, wyprofilowane i wzmocnione plecy. Taki ergonomiczny wypracowany kształt zgodny z naturalna budowa ciała zapewniają prawidłową sylwetkę dziecka. Główna komora tornistra wyposażona w praktyczne przekładki zamykana na suwak z logo. Dwie mniejsze kieszenie z nadrukiem MH. Boczne kieszonki wykonane z elastycznej siateczki z przeznaczeniem na napoje. Szerokie miękkie szelki tornistra z regulacją długości oraz elementy odblaskowe.  Kółka są wielkim udogodnieniem, ponieważ przy dużej ilości książek lub wycieczce- dziecko nie jest zmuszone do dźwigania. Materiały z jakich został wykonany sprawiają, że jest łatwy do utrzymania w czystości. Jest z serii  Monster High 2013. Można kupić z tej samej serii piórnik Monster High i przybory szkolne Monster High. Plecak doskonale nadaje się nie tylko do szkoły, ale także na wycieczki lub kolonie. Jego  wymiary: 290 x 415 x 135 mm.

Reakcje:

0 komentarze:

Publikowanie komentarza