Łączna liczba wyświetleń

piątek, 5 kwietnia 2013

Monster High Torba na Ramie

monster High torba,monster high sklep, monster sklep, monster do szkoły, monster lalki sklep,
Monster High torba młodzieżowa na ramię
Monster High torba na ramie idealna do szkoły choć nie tylko. Doskonale mieści format A4. Klasyczny młodzieżowy model do noszenia na ramieniu. Ciekawa kolorystyka torby nawiązująca do serialu Monster High. Aplikacje z bohaterkami i logo Monster High.Model torby Idealna do szkoły i wyjście do miasta. Kieszenie torby z osobnymi zamykane na suwak , regulowana długość paska. Lekka i niebrudząca się tkanina praktyczny kolor. Ważne - podkładka na ramię chroni przed wżynaniem się paska. Pod klapą zapinaną na rzep ukrywają się kieszonki na długopisy oraz na legitymacje lub wizytówki. Torba Monster High zaspokoi najbardziej wymagające elegantki jest dopracowana w najdrobniejszych szczegółach. Wymiary torby: 27x38x10cm.

Reakcje:

0 komentarze:

Publikowanie komentarza