Łączna liczba wyświetleń

poniedziałek, 15 kwietnia 2013

My Little Friends - tornistry z kotami seria 2013 r.

Tornister koty seria My  Little Friend
Tornister koty z serii My Little Friends.


 My Little Friends- Koty seria 2013r.  tornister szkolny kształtowy idealny dla każdego dziecka . Budowa tornistra  to lekki stelaż, sztywne dno, wyprofilowane i wzmocnione plecy, Ergonomiczny kształt zgodny z  naturalna budową ciała zapewnia dziecku prawidłową sylwetkę
. Główna komora tornistra wyposażona w praktyczne przekładki.Szerokie miękkie  szelki tornistra z regulacją długości oraz  elementy odblaskowe. Bardzo praktyczny i wielofunkcyjny tornister wykonany z trwałych materiałów.  My Little Friends- Koty seria 2013r to ładna kolorystyka przeznaczona dla dziewczynek.
Zapraszamy do naszego sklepu www.artpromenada.pl


Reakcje:

0 komentarze:

Publikowanie komentarza