Łączna liczba wyświetleń

środa, 10 kwietnia 2013

Planes samoloty tornister - Disney Pixar

gromek plecak samoloty planes gromek
Planes samoloty tornister do szkoły
Tornister szkolny kształtowy idealny dla każdego dziecka . Konstrukcja plecaka to lekki stelaż, usztywnione dno, wyprofilowane i wzmocnione plecy, Taki ergonomiczny kształt zgodny z  naturalna budowa ciała zapewniają prawidłową sylwetkę dziecka. Główna komora tornistra wyposażona w praktyczne przekładki.Szerokie miękkie  szelki tornistra z regulacją długości oraz  elementy odblaskowe. Bardzo praktyczny i wielofunkcyjny tornister wykonany z trwałych materiałów. Tornister Planes-Samoloty to kontynuacja seri bajek Cars -Auta w ładnej kolorystyce z wizerunkiem głównych bohaterów
Polska premiera bajki sierpień 2013 r.

Reakcje:

0 komentarze:

Publikowanie komentarza