Łączna liczba wyświetleń

czwartek, 13 czerwca 2013

Monster High plecak szkolny

 Monster High plecak 15 seria1 0583

Monster High plecak jest idealny nie tylko do szkoły, ale też na wycieczki. Ma wyprofilowany za pomocą pianki tył,  miękkie, regulowane szerokie ramiączka -co pomaga  dziecku utrzymać prawidłową postawę i odciąża kręgosłup. Staranne uszycie i wysokiej jakości materiały zapewniają wytrzymałość. Plecak łatwo utrzymać w czystości. Posiada liczne taśmy odblaskowe. Ma trzy komory i dwie kieszenie po bokach ze ściągaczami. Jest bardzo pakowny. Zaspokoi największe wymagania fanów Monster High. Jest dopracowany w najdrobniejszych szczegółach. Jest połączeniem funkcjonalności i modnego wyglądu. Można go kupić w sklepie www.artpromenada.pl

Reakcje:

0 komentarze:

Publikowanie komentarza