Łączna liczba wyświetleń

czwartek, 13 czerwca 2013

Monster High plecak

Monster High plecak wykonany by cieszyć oko i zaspokoić najbardziej wymagające gusta. Ma wyprofilowany tył za pomocą pianki, szerokie, regulowane, miękkie ramiączka. Daje to duży komfort noszenia i odciąża kręgosłup. Ma wzmacnianą rączkę. Zrobiony z łatwego do utrzymania w czystości materiału. Dobór kolorów, grafika i dopracowanie takich szczegółów, jak zamek błyskawiczny z zawieszką z logo zadowolą nawet najbardziej wybredne nastoletnie fanki Monster High. Ma dwie komory i dużą kieszeń z przodu oraz dwie boczne kieszenie z siatki. Staranne wykonanie, wytrzymałość, pakowność i funkcjonalność to mocne strony tego plecaka. Łączy w sobie styl i praktyczność. Hasło na nim to "Love the way your're put together"- "Uwielbiam sposób w jaki jesteśmy z sobą połączeni". Mnie natomiast podoba się sposób w jaki połączono w plecaku Monster High styl, mode i funkcjonalność. Nadaje się nie tylko do szkoły, ale też na wycieczki, czy po prostu do noszenia na co dzień.

Wymiary: 38 cm- 28,5 cm- 15,5 cm

Plecak można zakupić w sklepie           www.artpromenada.pl.

Reakcje:

0 komentarze:

Publikowanie komentarza