Łączna liczba wyświetleń

środa, 12 czerwca 2013

Monster High torba młodzieżowa na ramię

Monster High torba STK 49-06 9875
Monster High młodzieżowa torba na ramię idealna do szkoły i nie tylko. Jak wszystkie artykuły firmy Mattel charakteryzuje się doskonałym wykonaniem i dbałością o szczegóły.  Bardzo pakowna, spokojnie pomieści format A4. Klasyczny model do noszenia na ramieniu. Ma z przodu zapinaną na ekspres kieszeń. Pod klapą zapinana na rzep znajdują się kieszonki na długopisy, legitymacje, wizytówki lub karty. Ma też wewnętrzną kieszeń zapinaną na ekspres. Sporym udogodnieniem jest podkładka na ramie, która daje komfort noszenia. Torebka z paznokcie Łódź Dobór koloru i faktura materiału sprawia, że jest łatwa do utrzymania w czystości. Zaprojektowana w ten sposób, by posiadacz "Be yourself unique monster"- był dla siebie wyjątkowym Monsterem.   Torba młodzieżowa Monster High do kupienia tanio w sklepie.

Reakcje:

0 komentarze:

Publikowanie komentarza