Łączna liczba wyświetleń

czwartek, 13 czerwca 2013

Monster High torba na ramie

Monster High torba STK 49-06 2400
Monster High torba na ramię zapewnia modny i szykowny wygląd. Jest wykonana z dbałością o szczegóły. Klapa zapinana na rzep, pod którą znajdziemy kieszonki na długopisy, wizytówki i karty. Jest nawet karabinek na klucze. Regulowany pasek z szeroką nakładką zapewni, że nawet obciążona nie będzie się wżynać w ramię. Spokojnie pomieści format a cztery, a dwie duże kieszenie zapinane na ekspres pomogą utrzymać porządek. Materiał łatwo jest oczyścić. Torba podobnie jak Monsterki pomimo, że jest diabelnie kobieca, jednocześnie jest strrrasznie wytrzymała. Upiorna dbałość o szczegóły producenta sprawi, że każda nastolatka będzie mogła poczuć się, jak uczennica Monster High. Torbę można zakupić w sklepie  http://artpromenada.pl

Reakcje:

0 komentarze:

Publikowanie komentarza