Łączna liczba wyświetleń

czwartek, 13 czerwca 2013

Monster High torba na ramię

 Torba Monster High na ramię MH13764
Monster High torba na ramię jest modelem klasycznym. Wykonana bardzo starannie z wytrzymałych i łatwych do czyszczenia materiałów. Ma w środku dodatkową kieszonkę na klucze, kieszenie zapinane na ekspres oraz jedną przegródkę. Klapa jest zapinana na dwa rzepy. Ma szeroki pasek w kolorze szarym z możliwością regulowania długości.  Draculaura i Frankie Stein przypominają nam, że kły są fantastyczne "Fangs are fantastic". Torba jest pakowna, wytrzymała i wygodna w noszeniu. Dla nastolatek z charakterem, które potrafią pokazać pazur..lub kieł.  Doskonała do szkoły , wycieczkę, czy zakupy.

Do nabycia w sklepie          www.artpromenada.pl .

Reakcje:

0 komentarze:

Publikowanie komentarza