Łączna liczba wyświetleń

środa, 12 czerwca 2013

Monster High tornister szkolny Lodz

Monster High Tornister sklep Łódź
Monster High Tornister sklep Łódź

Hit sezonu- Tornister Monster High bardzo starannie uszyty, z wysokiej jakości materiałów. Szerokie, miękkie, regulowane ramiączka i wyprofilowany za pomocą pianki tył, zapewnia wygodę oraz odciążenie kręgosłupa. Duża ilość kieszeni sprawia, że jest  pakowny. Jest połączeniem funkcjonalności, wytrzymałości  i spełnienia marzeń fanów Monster High.   Rodziców na pewno ucieszy nie brudzące, usztywnione dno, łatwość utrzymania go w czystości oraz to, że posiada przyszyte na stałe taśmy odblaskowe- na bokach, z przodu i z tyłu na ramiączkach. Ma dwie boczne kieszonki- jedna z nich doskonale nadaje się na bidon Monster High oraz jedną dużą z przodu. W środku są trzy przegródki i kieszeń zapinana na ekspres. Posiada także wewnątrz przeźroczystą kieszonkę z wizytówką na której możemy  umieścić dane dziecka. Jest z serii Monster High 2013. Można kupić z tej samej serii worek szkolny na buty Monster High, piórnik Monster High z wyposażeniem lub bez wyposażenia oraz przybory szkolne z licencją Monster High Mattel. Wszystkie te artykuły są do nabycia w 

Reakcje:

0 komentarze:

Publikowanie komentarza