Łączna liczba wyświetleń

poniedziałek, 16 września 2013

Parker Vector Pióro - Piora sklep Lódz

pioro-parker-vector-sklep-lodz
Parker pióro kulkowe model Vector Sklep Łódz.
Pióro wieczne Parker Vector to seria akcesoriów do pisania  w której znajduje się pióro kulkowe, długopis i klasyczne pióro ze stalówką na naboje lub z możliwością zainstalowania oryginalnego tłoczka do atramentu.  Pióra z tej serii wyposażone są w stalówkę ze stali nierdzewnej oraz w dwukanałowy system kapilarny podający atrament. 
Pióra Parker Vector to modele ze stalową nasadką oraz korpusem ze stalowymi wykończeniami i metalowym klip 
Parker Vector należy do akcesoriÓw bez których nie da się obejść - prosty i funkcjonalny w swojej konstrukcji,niezawodny w codziennej pracy.

Reakcje:

0 komentarze:

Publikowanie komentarza