Łączna liczba wyświetleń

piątek, 4 października 2013

Segregatory biurowe z dostawą Łódź, Rzeszów, Wrocław, Poznań.

segregatory-biurowe-z-dostawą-lodz-wroclaw-rzeszów-poznań
Segregatory biurowe z dostawą Łódź, Rzeszów, Wrocław, Poznań.
Serdecznie zapraszamy do zakupów internetowych w naszej hurtowni/ sklepie online. Szeroki asortyment art. szkolnych i biurowych i papierniczych dostepny nie tylko stacjonarnie na ul. Brukowej 6 w Łodzi ale również na www.artpromenada.pl .
Segregatory znanych na rynku producentów wyposażenia biurowego tj. Danmark, Vaupe, Herlitz, Biella, Bantex, Eseelte i wiele innych. platforma internetowa obsługuje klientów hurtowych i detalicznych w zależności od kryteriów jakie przyjeli podczas logowania . Wystawiamy faktury VAT na zakupy w naszym sklepie. Dostawa kurierem na terenie całej Polski płatnosc przelewem bankowym lub DotPay.
 Zapraszamy na pytania odpowiadamy pod nr tel. 42 651 34 08.

Reakcje:

0 komentarze:

Publikowanie komentarza