Łączna liczba wyświetleń

poniedziałek, 14 października 2013

Styropianowe dekoracje krok po kroku...

styropianowe-kule-do ozdabiania -sklep-hurtownia-lodz
Efektowna dekoracja styropianowej kuli.
  Ciekawa i prosta dekoracja wykonana na styropianowej kuli. Styropianowa kula została ozdobiona papierowymi kwiatkami wyciętymi za pomoca dziurkacza ozdobnego .

  Papierowe kwiatki zamocowane zostały za pomaca perłowej szpilki - które są również dostepne w naszym sklepie ( krótkie szpilki) . Taki sposób  mocowania pozwala na wielokrotne wykorzystanie  styropianowej kuli. Ozdabiać możemy nie tylko kwiatkami papierowymi  również kwiatkami wyciętymi  np. z jesiennych liści i jarzębiną.

 Sposób dekoracji pozostawiam Państwa wyobraźni a dodam ąże wszystkie niezbędne artykuły do dekoracji począwszy od styropianu , szpilek i dziurkacz mogą państwo kupić w naszym sklepie internetowym www.artpromenada.pl.

Zachęcam do dodawania linków ze zdjęciami swoich prac w komentarzach.

Reakcje:

0 komentarze:

Publikowanie komentarza