Łączna liczba wyświetleń

wtorek, 12 listopada 2013

Pióro do kaligrafii - sklep Lódź

pioro do kaligrafii sklep hurtonia Łódź
Pióro do kaligrafii firmy Sheaffer model 73400
W sklepie internetowym posiadamy pióra do kaligrafii firmy Sheaffer pakowane na blistrze 3 trzy szerokości stalówki:
Fine 0,8 mm nr katalog. 73400
Medium 1,3 mm nr. katalogowy 73401
Broad 1,8 mm nr. katalogowy 73402
Zestaw do kaligrafii Viwepoint podstawowy na naboje.
zestawy do kaligrafii sklep hurtownia Łódź
Zestawy do kaligrafii firmy Sheaffer.
 Zestaw do kaligrafii mały Sheaffer (Mini Kit 73403) składa się z pióra -korpus wykonanego z wysokiej jakości plastiku, w kolorze czarnym. Pióro posiada gumowany grip dla komfortu pisana. Pierścień i klip  z niklu. Okno, pozwalające na kontrolowanie ilości atramentu. Do zestawu dołączono trzy grubości stalówek: F- czerwona, M- niebieska, B-zielona; i cztery naboje atramentowe w czterech kolorach (czerwony, niebieski, zielony i czarny).

Zestaw do kaligrafii Maxi Kit 73404 -  trzy pióra wykonane z wysokiej jakości plastiku, w kolorze czarnym. Pióra posiadają uchwyt wykończony gumą dla komfortu pisana. Pierścień i klip z niklu. Okienko, pozwalające na kontrolowanie ilości atramentu. W zestawie dołączono trzy grubości stalówek: F- czerwona, M- niebieska, B-zielona; oraz 14 naboi atramentowych w różnych kolorach.
 Produkty w sklepie  http://www.artpromenada.pl

Telefon kontaktowy w godz.  8-14,00 42 651 34 08

Reakcje:

0 komentarze:

Publikowanie komentarza